نتایج جستجو برای عبارت :

روانپزشک

وظیفه یک متخصص روانپزشک چیست؟ آیا یک متخصص می تواند شما را از تمامی بیماری های روانی نجات دهد؟
در مطالب قبل شما را با هر آنچه در مورد یک متخصص روانپزشک باید بدانید آشنا کردیم.
در ادامه همراه ما باشید تا با دلایل مراجعه افراد نزد روانپزشک را با شما بررسی کنیم.
برخی از مهم ترین دلایل مراجعه افراد به متخصص روانپزشک
مشکلاتی که بعد از تغییر و تحولات اساسی و یا استرس زیاد در زندگی به وجود می آید.
اضطراب، ترس و نگرانی
افسردگی و منزوی بودن بیش از حد
اهمیت به روح و روان افراد یکی از مهم ترین بحث هایی است که همیشه توسط خود افراد نادیده گرفته میشود. روانشناس شخصی نیست که انسان ها از آن بیم داشته باشند. برخی از مردم هستند که روانپزشک را با روانشناس یا مشاور اشتباه میگیرند. این اشخاص کاملا باهم متفاوت هستند. اگر تمایل دارید بیشتر در این باب بدانید با ادامه این مقاله از وبسایت کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.
اما قبل از این که این بحث آغاز شود برای آشنایی شما با ما به معرفی تیم خودمان م
همانطور که می دانید یک متخصص روانپزشک می تواند بسیاری از افسردگی ها و همچنین اختلالات شخصیتی و دو قطبی را تشخیص و همچنین درمان نماید.
در مطالب قبلی شما را با چند نشانه مهم افسردگی اساسی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد اختلال دو قطبی و همچنین نشانه ها و علائم آن اطلاعات بیشتری به دست آورید.
در بسیاری از موارد ممکن است اختلال دو قطبی به راحتی تشخیص داده نشود.
در مورد بیماران مبتلا به اختلال دو قطبی ممکن است حقایقی را متوجه نشده
روانپزشک با روانشناس چه تفاوتی هایی دارد؟
عده ای از مردم گاهى اوقات نمی توانند کار روانپزشک را از روانکاو و روانشناس تفکیک کنند. از نظرآموزشی و  فرآیند تحصیلی در ابتدا روانپزشک باید مدرک پزشکی عمومی را دریافت کرده و سپس در زمینه روانپزشکی تخصص خود را اخذ نموده و در ادامه آموزش بیماری های روانی را دیده و متخصص روانپزشک شود اما روانشناس در رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و سپس دکتری مدرک خود را گرفته و سپس به کار مشاوره مشغول

روان‌پزشکی
در ایران تاریخ روان‌پزشکی قدمتی همچون طب دارد. ... بیمارستان تهران که مبدأ تاریخچه روان‌پزشکی نوین ایران است به وجود آمد.

کلیات روانپزشکی
آشنایی با روانپزشکی (تعریف، همه گیری شناسی اختلالات روانی، پیشگیری، خدمات روانپزشکی). – تاریخچه روانپزشکی ( تاریخچه روانپزشکی ایران، تاریخچه ...

نگاهی به تاریخچه وضعیت تخت‌های روانپزشکی در ایران
کمبود تخت‌های بیمارستانی برای بیماران روانپزشکی، مشکل دیرینه این ... M B, Bagheri Yazdi H
ارتباط از راه دور بین بیمار و پزشک موضوع جدیدی نیست . با وجود این که بعضی متخصصان این حوزه با شک و تردید به این موضوع نگاه می کنند اما از سمت بیماران با استقبال زیادی مواجه شده است .
روانپزشکان و روانشناسان می توانند از طریق اینترنت و به صورت آنلاین با بیماران خود ارتباط برقرار نمایند . این روش در بین مردم درمان اینترنتی و وب تراپی یاد می شود . درمانگران ، روانشناسان و روانپزشکان از ابزارهای مختلفی برای ارائه خدمات استفاده می کنند :
ایمیل
پیام
این پست یک اعتراف نامه است:) من یک کمال گرا هستم، از نوع منفی نه مثبت! از آن نوعی که آدم را به اجتناب و اهمال کاری سوق می دهد. از آن آدمهایی که خودشان را صفر و یکی می بینند و مدام در حال سرزنش خودشان هستند.
البته بهتر است بگویم یک کمال گرای درحال درمان هستم.
در مراحل انجام پایان نامه ام به شدت از این موضوع ضربه خوردم و درنتیجه اضطراب های شدیدی را تجربه کردم. انتخاب موضوع و استادم یک سال طول کشید، پروپوزال دادنم یک سال، و این یک سالی هم که پایان نام
افراد دارای این اختلال نسبت به همه بی اعتماد و شکاک هستند . این افراد اکثرا خشمگین و تحریک پذیرند و بد رفتاری می کنند و اهل دعوا هستند . افراد دارای این اختلال حالت عاطفی محدودی دارند و در ظاهر فاقد هیجان و احساس می باشند . آن ها آدم های گرمی نیستند و به قدرت و به ثروت افراد توجه دارند و اگر کسی را ضعیف و بیمار ببینند، وی را تحقیر می کنند .  این افراد در موقعیت های اجتماعی افرادی فعال و کاری به نظر می آیند ولی اغلب فقط دیگران را می ترسانند و افراد
خدایا ناشکر نیستم ولی فکر میکنم یه عالمه شادی بهم بدهکاری!
من توی حالت عادی اگه غمگین نباشم شادم نیستم. هرروز با دادو بیداد از خواب بیدار میشیم نه اینکه دعوا باشه اما برای اینکه اثبات کنه آقای خونست و همه باید تحت فرمانش باشن صداشو انقدر بالا میبره که بعد چند ساعت خواب شبانه، به یه سردرد شدید دچار میشیم. اگه با داد کشیدناش بیدار نشیم شروع میکنه به نفرین و فحش! من معتقدم اون مریضه و داره کم کم همه ی مارو مریض میکنه. دلم برای مامانم کبابه که همه
قرص ایمی پرایمن یکی از داروهای ضد افسردگی است . این گونه داروها می توانند علائم افسردگی مانند کم خوابی و کم اشتهایی را برطرف نمایند . این قرص پس از مصرف به صورت کامل و به سرعت جذب می شود . نیمه عمر دارو 25-11 ساعت و زمان لازم برای شروع اثر ضد افسردگی 3-2 هفته است .
موارد تجویز قرص ایمی پرایمن :
- مفید در درد مزمن، میگرن و بی خوابی
- درمان افسردگی در بزرگسالان
- درمان شب ادراری در کودکان
افرادی که به بیماری های قلبی و عروقی، صرع، یبوست های مزمن، مشکلات
هر یک از ما در طول دوران زندگی خود به هر دلیلی افسردگی را تجربه کرده ایم . مثلا به دنبال فقدان یک چیزی یا شکست در رابطه عاطفی و یا هر چیز دیگری ما دچار افسردگی می شویم . اگر به صورت طبیعی بعد از چند روز این مشکل برطرف شد که هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد اما اگر نشانه ها ادامه پیدا کند، در این صورت باید به روانپزشک مراجعه نمود .
افراد افسرده همیشه نیمه خالی لیوان را می بینند، ممکن است که دچار بی اشتهایی یا پر اشتهایی شوند، در خواب رفتن مشکل دارند و اگر
نامهٔ این دختر خوبمان را، بدون کاستن و افزودن، منتشر می‌کنیم. ببینید چه خوب است:«سلام به تمام اعضای کانال از زبان مشاور. همین الان که داخل این کانال هستید واقعا سعادت بزرگیه. خدا رو شاکر باشید.من یه دختر 28 ساله هستم و متاسفانه 12 سال مبتلا به خودارضایی بودم. قصد ادامه زندگی را نداشتم. از همه چیز ناامید بودم و به خودکشی فکر می‌کردم، که وارد کانال از زبان مشاور شدم و موضوع رو با آقای مظاهری در میون گذاشتم. واقعا خدا این کانال رو سرراهم قرار داد.
کپسول دلوکستین برای درمان های روانپزشکی تجویز می شود و به راحتی از راه دستگاه گوارش جذب می شود . اغلب این دارو برای افراد مبتلا به افسردگی، درد نوروپاتی و فیبرومیالژیا تجویز می شود . البته برای درمان اختلالات اضطرابی نیز تجویز می شود .
مصرف برخی از داروها به صورت همزمان با دلوکستین عوارض جانبی را شدید تر نموده و سبب مشکلات دیگری می شود . بنابراین قبل از مصرف این دارو، داروهایی را که مصرف می کنید، به اطلاع  روانپزشک خود برسانید .
عوارض جانبی ق
 که از دست این بیخوابی های شبانه راحت بشم.... 
این وبلاگ شده جایی که بتونم توش راحت حرفمو بزنمو هیشکی نشناسه یا حتی هیشکی نخونه که راهنماییم کنه
باید برم پیش روانپزشک ولی دوست ندارم از حالا قرص بخورم دوست دارم بااین مشکلم مقابله کنم ولی نمیتونم
با توجه به انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه ذهن و رفتار است.
این مطالعه ذهن، نحوه کارکرد آن و نحوه رفتار آن است.
APA اضافه می کند که آن را “پذیرای همه جنبه های تجربه انسان، از توابع از مغز به اقداماتی که ملل، از رشد کودک به سالمندان مراقبت.”
روانشناسان و روانپزشکان برای کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی با یکدیگر همکاری می کنند ، اما آنها کاملا یکسان نیستند.
یک روانشناس از طریق روان درمانی بیمار را درمان می کند و به تغییر علائم ر
با توجه به انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه ذهن و رفتار است.
این مطالعه ذهن، نحوه کارکرد آن و نحوه رفتار آن است.
APA اضافه می کند که آن را “پذیرای همه جنبه های تجربه انسان، از توابع از مغز به اقداماتی که ملل، از رشد کودک به سالمندان مراقبت.”
روانشناسان و روانپزشکان برای کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی با یکدیگر همکاری می کنند ، اما آنها کاملا یکسان نیستند.
یک روانشناس از طریق روان درمانی بیمار را درمان می کند و به تغییر علائم ر
دکتر ازم پرسید اطرافیان شما رو بعنوان آدم عصبی میشناسن؟!؟!قبل از ازدواج چطور آدمی بودی؟شدت عصبانیتت؟؟من و کسی بعنوان یه ادم عصبی و افسرده نمیشناسه واقعااینطور نیست کسی بگه که مثلا آلاء عصبیِتا کاری به کارم نداشته باشن کاری به کارشون ندارمولی اگر کسی خشمگینم کنه خشمم و بروز میدمباز اون شخص هم بستگی دارهمثلا اگر مدیر مدرسه سرم و داد و هوار میکرد سرم و مینداختم پایینیا معلممحتی پدر مادرم و برادر بزرگترمهنوز هم همینطورمحد و حدود دارم برای خو
امروز نوبت داشتم گفتم برم قبل مشهد که داروهام قطع نشه... 
یه
حرف جالبی زد... داشت داروهای جدید مینوشت یه دفع گفت اینارو برات مینویسم
کمتر اذیت بشی بی خیالت میکنه چون مشهد اگر باهات خوب باشه حالت خوبه اگرم
بی تفاوت باشه قطعا حالت بد میشه...
.
.
هه... ۴تا شد ۵تا..... داره میره بالا همینجوری... اینجوری پیش بره توی تیمارستان پیدام میکنید چند سال دیگه...
#سرررررررررررردررررررررررد
#استرس
#جمعه_مشهد
#حلال_کنید
قرص دولوکستین یکی از داروهایی است که برای درمان اختلالات روانپزشکی استفاده می شود . این دارو به صورت کپسول است و به راحتی از طریق گوارش جذب می شود .
قرص دولوکستین را برای درمان افراد مبتلا به افسردگی، درد نوروپاتی و فیبرومیالژیا تجویز می کنند . مصرف این دارو به همراه داروهای دیگر می تواند عوارض جانبی را تشدید نماید یا این که مشکلات دیگری را به وجود آورد .
اگر باردار هستید حتما روانپزشک خود را مطلع نمایید . زیرا این دارو در شیر مادر ترشح می شود
مردک عوضی
واضحه که اینجا رو میخونی.
ولی اصلا مهم نیست برام  افکار و نظریاتت.
اره اگه خدا بخواد عشقمو پیدا میکنم..
به تو ریطی نداره بهر حال.
بنظرم خودتک به یه روانپزشک چیزی نشون بده تا گند نزدی تو زندگیت.

بچه ها من شبها استعداد نقاشیم بیرون میزنه.

وقتی زیادی برا یه پسر دلتنگ میشم میفهمم باید به خودم بیشتر توجه کنم
چند تا استیک درست کردم برا اتاقم این یکی شون هست که براتون سعی کردم عکس بگیرم.

این نوع ریزش مو که سکه ای گفته می شود، در اثر تنش های روحی و روانی و افسردگی ایجاد می شود که برای درمان آن باید به روانپزشک مراجعه کرد .
محمد رضوانی، متخصص پوست و مو گفت: ریزش مو سکه‌ای می‌توانند در هر نقطه‌ای از بدن رخ دهد، و در بسیاری از مواقع این مسئله در ابرو و موی فرد دیده می‌شود همچنین ریزش موی سکه‌ای ممکن است در روی دست و پای خود ایجاد شود. وی افزود: به فرم پیشرفته‌ی ریزش موی سکه‌ای در تمام نقاط بدن گری می‌گویند، گاهی اوقات ریزش موی سک
مرگ اختراع و کاتالیزور رشد و شناخت هستی است تصور کن اگه مرگ نبود و صرفا تولد جاودانه انسان بود کره زمین چه جور جایی می شد مرزهای رشد و تحول و اخلاق و دانایی و کشف و علم و اقتصاد و تاریخ همه چیز جابجا می شد و چه بلوایی بپا می شد بسیاری از دست و پا زدن ها در هستی بخاطر مرگ هست.مرگ آمده است تا هستی را تمام و کمال به ما معنا کند.در بسیاری از کتاب هایی که درباره فلسفه و معنای هستی نوشته اند مرگ را گرانیگاه معنا کردن هستی دانسته اند. اروین یالوم روانپزش
دختره با دوست پسرش و مادرش اومده دفتر که از دوست پسر قبلی شکایت کند .
هفته دیگه هم نامزدی با دوست پسر جدید بود 
یک نسخه وسیع از روانپزشک معروف شهر هم برای حال بد خودش داشت و راستش دختره ته خیلی چیزها بود 
فکر کردم چطوری می تونه اینقدر زرنگ باشه .یا شاید چقدر بلده ..یا شاید چطوری این قدر خوشبخت و دوست داشتنی است که طرف با علم به تمام اتفاقات عجیب گذشته می خواهد باهاش ازدواج کند . 
پ ن : قیافه اش معمولی بود 
امروز نهم آذر ماه 
و من بی حال و درگیر با خودم 
دیروزم با فیلم دیدن گذشت بدون لذت بدون هیجان 
جمعه این هفته امتحان دارم 
یک هفته کامل برای درس خوندن از دست دادم 
چند روز وقت دارم برای خوندن نه البته نمره اوردن زمان کمی است 
# احساس افسردگی دارم از چند ماه پیش تا الان 
قصد رفتن پیش یک روانپزشک را کرده ام 
#از این حالت زارم بیرون بیایم 
#خودم را فراموش کرده ام 
#برای چه کسی همه ی زندگیت را به آشوب زدی؟
کجاست؟ حواسش هست؟

شاید باید بپذیرم کم کم که من افسرده شدم...
کارم شده خوردن ، خوابیدن، بیمارستان رفتن ، لا به لاش سه تار زدن و فیلم دیدن...
دیگه پیاده روی نمیرم...
استخر نمیرم...
برای خودم خرید نمیکنم...
با دوستهام بیرون نمیرم! 
از صمیمی ترین دوستم دوری میکنم و اون فکر میکنه برای دوستیمون مشکلی پیش اومده...
کاش میفهید مشکل منم نه رابطه... 
شاید کسی باورش نشه ! من به اون تمیزی دو روزه حمام نرفتم ! دو روزه حتی مسواک نزدم ! دو روزه حتی موهام رو شونه نکردم! 
به نظرتون باید بر
این نوع ریزش مو که سکه ای گفته می شود، در اثر تنش های روحی و روانی و افسردگی ایجاد می شود که برای درمان آن باید به روانپزشک مراجعه کرد .
محمد رضوانی، متخصص پوست و مو گفت: ریزش مو سکه‌ای می‌توانند در هر نقطه‌ای از بدن رخ دهد، و در بسیاری از مواقع این مسئله در ابرو و موی فرد دیده می‌شود همچنین ریزش موی سکه‌ای ممکن است در روی دست و پای خود ایجاد شود. وی افزود: به فرم پیشرفته‌ی ریزش موی سکه‌ای در تمام نقاط بدن گری می‌گویند، گاهی اوقات ریزش موی سک
این ترم خبری از میان ترم و درنتیجه درس خوندن نبود
و الان این منم که دارم با فیزیک و پاتو و فارما و تغذیه و ایمنی و ژنتیک به چوخ میرم
دوست دارم بیام و بگم و بنویسم
از خودم و ذهن آشفته م
از گلگلی که چطور سوهان روحم شد
از اینکه قراره این ترم بی خبر وسایلم رو جمع کنم و بعد از دو سال و نیم ازش جدا شم
از اینکه حسم مثل کساییه که طلاق عاطفی گرفتن
از اینکه گاهی دلم می سوزه، برای اون، برای خودم،شاید برای... 
از اینکه عزمم رو جزم کردم که برم پیش روانپزشک تا کم
و اما این روزها، بیست و پنج سالگی...
چند روز پیش کل بسته‌ی قرص‌های آسنترا رو که با رِندی از روانپزشک دانشگاه گرفته‌بودم، ریختم دور. (آسنترا نوعی داروی ضدافسردگی‌ست.) تا چند ماه پیش فکر می‌کردم به این داروها "نیاز" دارم، اما وقتی روانشناس فهمید از روانپزشک نسخه‌ی قرص ضدافسردگی می‌گیرم شاکی شد و گفت: "تو حتی کیس افسردگی بالینی هم نیستی، می‌خوای هر بار به جای حل کردن مشکلاتت یه قرص بندازی بالا؟" و البته من امروز می‌دونم مسیر زندگی خیلی وقت ه
” گفته های روانپزشک و دکتر مغز واعصاب در مورد مردانی که دست بزن (کتک کاری) دارند و پرخاشگری دارند “
دست بزن
بحث پرخاشگری مردان درخانواده یا به قول معروف (دست بزن داشتن)از جمله موارد ومشکلات اصلی بعضی از خانوادهاست
که در بسیاری از مواقع یا وقت ها  عامل اصلی طلاق به شمار می باشد .
کم نمی باشند زنانی که از پرخاشگری های شوهران خود و کتک خوردن های گاه و بی گاه گلایه و شکایت دارند
البته بیشتر زنان دردادگاه خانواده اصلی ترین علت و عامل  طلاق خوداز شو

"حاج آقا وقتی خون می بینم آروم می شم!"
این جمله ایست که قاتل رو به روانپزشک برنامه می گوید. برنامه ای ست که مثلا قصد دارد دلایل جرم و بزهکاری را در جامعه ریشه یابی کند و به دنبال راه حل و هشدار دادن به مخاطب است.
سایه ی سیاه نیم تنه ی قاتل در یک سمت کادر است و کارشناس پلیسی که در حال بازجویی از اوست در سمت دیگر نشسته است. بعد از چند دقیقه از حرف هایشان می فهمی که مردی ست سی و چند ساله که تا سیکل بیشتر نخوانده و در یک خانواده ی پرجمعیت که همگی به جز م
روانپزشک کیست؟ کار روانپزشک چیست؟
روانپزشک ( Psychiatrist )
، پزشکی است که متخصص تشخیص و درمان بیماری های روانی یا روان درمانی می
باشد. کار روانپزشک، تشخیص، ارزیابی، درمان و پیشگیری از اختلالات رفتاری،
عاطفی و ذهنی است.
همه روانپزشکان برای سنجش و درمان بیماری
های روانی آموزش می بینند. روانپزشکان و متخصصان بهداشت روانی تنها کسانی
هستند که مرجعیت تجویز دارو برای درمان بیماری های روانی را دارند. برخی از
روانپزشکان متخصص در کمک به گروه سنی وی
روانپزشک کیست؟ کار روانپزشک چیست؟
روانپزشک ( Psychiatrist ) ، پزشکی است که متخصص تشخیص و درمان بیماری های روانی یا روان درمانی می باشد. کار روانپزشک، تشخیص، ارزیابی، درمان و پیشگیری از اختلالات رفتاری، عاطفی و ذهنی است.
همه روانپزشکان برای سنجش و درمان بیماری های روانی آموزش می بینند. روانپزشکان و متخصصان بهداشت روانی تنها کسانی هستند که مرجعیت تجویز دارو برای درمان بیماری های روانی را دارند. برخی از روانپزشکان متخصص در کمک به گروه سنی ویژه ا
به نام خداوند مهربان 
سلام
بین شما کسی تجربه ی زندگی با بیمار روحی رو داره؟ اگر دارید برای درمان بیماری اقدامی انجام دادید؟ آیا مشکل تون تا حدودی حل شده؟ اگر هم مشکل تون برطرف نشده برای اینکه بتونید با این شخص کنار بیایید چکار کردید؟ یا خدایی نکرده خودتون دچار بیماری باشید چطور؟ چون هنوز تو جامعه ی ما فرهنگ مراجعه به روان شناس و روان پزشک جا نیافتاده .
خیلی از خانواده ها از ترس اینکه بهشون انگ بزنند از انجام این کار خودداری می کنند و یا متا

"حاج آقا وقتی خون می بینم آروم می شم!"
این جمله ایست که قاتل رو به روانپزشک برنامه می گوید. برنامه ای ست که مثلا قصد دارد دلایل جرم و بزهکاری را در جامعه ریشه یابی کند و به دنبال راه حل و هشدار دادن به مخاطب است.
سایه ی سیاه نیم تنه ی قاتل در یک سمت کادر است و کارشناس پلیسی که در حال بازجویی از اوست در سمت دیگر نشسته است. بعد از چند دقیقه از حرف هایشان می فهمی که مردی ست سی و چند ساله که تا سیکل بیشتر نخوانده و در یک خانواده ی پرجمعیت که همگی به جز م
مشاور کیست؟
کار مشاور، استفاده از فنون علم روانشناسی برای کمک به افراد در انتخابها و تصمیم ­گیری های آنها در مراحل مختلف زندگی از جمله تحصیل (مشاورۀ تحصیلی)،
کار (مشاورۀ شغلی) و ازدواج (مشاورۀ خانواده) است.
وظیفۀ وی، حل مشکلات و چالش های پیچیدۀ روانی مراجع نیست بلکه بیشتر به پیشگیری و بهبود زندگی افراد سالم کمک میکند و به آنها در راستای نیازهایشان مشاوره می دهد.
بنابراین در صورتی که مراجعی به اختلال روانی (مانند اضطراب، افسردگی و …) مبتلا با
اضطرابی که این روزها تجربه می‌کنم، چیزی فراتر از آنچه است که قبلا تجربه کرده‌ام. تپش قلب ناگهانی و فروریختن دنیا و نشستن عرق سرد بر دست‌هایم چیزهایی است که نه مکررا اما گاه و بیگاه تجربه‌اش می‌کنم. خودم را از شرایطی که باعث تشدید این وضعیت می‌شود دور نگه داشته‌ام. تا شاید کنترل بیشتری روی اوضاع خودم داشته باشم. هفته‌ی پیش که تولدم بود در خیابان‌های شهر جدید راه می‌رفتم و گریه می‌کردم. روی تختم رها شده بودم و گریه می‌کردم. چشم‌هایم داغ
این روزا که کلا دیر شروع میشه چون خوابم زیاد شده ساعت نه نیم ده بزور چشمامو باز کردمو صبحونه خوردمو نشستم پای کتابم. فرگه و راسل رو تموم کردم. وقتی میفهمم تند میخونم. الان فقط ویتگنشتاین مونده که اونم یه ذره استراحت کنم میرم سرش و میخونمش و این کتاب برای بار دوم تموم میشه. 
بهت گفتم شنبه وقت دکتر دارم؟ هم روانپزشک هم روانشناس؟ ترجیه میدم کتاب بخرم اما رفتن پیششون واجبه. حداقل الان اینطوری فکر میکنم. 
یه خورده خوابم گرفته اما نباید بهش توجهی ک
یکی دیگر از اختلالات روانپزشکی، اختلال اوتیسم است . بچه های اوتیسم در تعاملات اجتماعی و ارتباطی و در تکلم خود مشکل دارند . این گونه از افراد نسبت به محیط پیرامون خود واکنش های غیر معمول و غیر معمولی نشان می دهند . به عنوان مثال رفتارهای تکراری انجام می دهند . یا مثلا کلمات فرد مقابل را تکرار می کنند .
اوتیسم کودکی در پسران شیوع بیش تری نسبت به دختران دارد . اوتیسم بیش تر علت ژنتیکی و ارثی دارد .
انواع اختلالات اوتیسم به صورت زیر است :
- اوتیسم کود
و اما داستان: جانگ جه یول که یه نویسنده معروفه و هه سو که یک روانپزشکه تو یه برنامه تلویزیونی رو در روی هم قرار می گیرن و مسیر زندگیشون با هم گره می خوره. همه چیز در ظاهر خوب به نظر می رسه ولی...
اول اینکه تیم بازیگری فوق العاده بود. اصلا مگه ممکنه گونگ هیو جین تو فیلمی بازی کنه و اون فیلم بد باشه ؛) جی این سانگم که محشره. این روانپزشک عینکی هم فیلم های متفاوتی بازی می کنه؛ خوشم میاد ازش. فقط من از این «دی او» متنفرم... این حرف می زد من کیلو کیلو وزن ک
سلام به همگی 
من دختر ۱۹ ساله ای هستم که تقریبا ۱ سال هستش که والدینم از هم جدا شدند، (تقریبا تا من یاد دارم مدام در حال دعوا بودند).
من دو سال پشت سر هم پشت کنکور موندم، سال اول کاملا بیخیال بودم و سال دوم تحت نظر روانشناس و روانپزشک قرار گرفته بودم، الان به من پیشنهاد شده که به جای اینکه زندگیم رو هدر بدم برم مربی مهد بشم و به همراه اون برای کنکور ادبیات بخونم، حال من دیپلم تجربی دارم، من میتونم کنکور ادبیات بدم؟، یا اینکه کنکور تجربی بدم دوبا
دانلود کتاب بیماری های شغلی

دانلود فایل

دانلود کتاب بیماری های شغلی pdf :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود کتاب بیماری های شغلی pdfدانلود رایگان کتاب طب کار و بیماریهای شغلی | دکترآباد https://doctorabad.com › Stag › دانلود-رایگان-کتاب-طب-کار-و-بیماریهای-ش دانلود رایگان کتاب طب کار و ...
کتاب طب کار و بیماری های شغلی (جلد اول) |سایت دانشجویان ...acgih.ir › فروشگاه بهداشت حرفه ای › کتاب ها رتبه: ۳٫۷ - ‏۶ رأیکتاب طب کار و بیماری های شغلی (ج
از اینکه هرلحظه قلبم یه جوری میتپه که میخواد بگه هووووی من زنده ام هنوز منو نکشتی کامل ! بدم میاد. چه معنی میده من متوجه ریتم ضربان قلب و تنفس خودم باشم؟! 
جدی دیگه طاقتم رو طاق کردن این تپش قلب ها و کند شدن نفس هام. 
میدونم بخش اعظمش تاثیر فشار روحی و شرایط استرس زا و عصبی کننده ست بزرگترین دلیلش هم این خونه و آدم هاشه. باید به یه روانپزشک مراجعه کنم کارم از روانشناس گذشته مثل اینکه! 
برای اینکه نقشه های رفتن از این خونه رو بکشم باید آروم باشم!
اگر کودک شما علایم زیر را داشته باشد باید برای ارزیابی تخصصی به روانپزشک مراجعه کنید و در صورت تایید تشخیص دارو درمانی با گفتاردرمانی و کاردرمانی باید همزمان شروع شوند.
آیا کودک شما ADHD (بیش فعال و نقص توجه) دارد؟
از علائم بیش فعال و نقص توجه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
معمولا در توجه کردن به جزئیات مشکلات زیادی دارند و اشتباهات زیادی مرتکب می‌ شوند.
زود زود بازی‌ ها و فعالیت‌ ها را عوض می‌ کنند 
نامرتب هستند و در انجام تکالیف مدرسه و کار
تجربه ی احساساتی از قبیل غم و اندوه، بی حوصلگی، خستگی مداوم و احساس تنهایی، بغض و شکست می تواند تا حد زیادی پیش بینی کننده ی افسردگی باشد.
در این حالت ممکن است افکاری مبنی بر خودکشی یا بی ارزشی و بودن فکرتان را اشغال کند و تجربه ی آن ها به مدت بیشتر از ۶ ماه می تواند نشان دهنده ی افسردگی و نیاز ضروری به درخواست کمک تخصصی باشد.
فرد اقسرده علی رغم میلش نمی تواند اری را پیش ببرد، کلاس های مختلف ثبت نام می کند اما در هیچ کدام شرکت نمی کند، کارهای نات
تجربه ی احساساتی از قبیل غم و اندوه، بی حوصلگی، خستگی مداوم و احساس تنهایی، بغض و شکست می تواند تا حد زیادی پیش بینی کننده ی افسردگی باشد.
در این حالت ممکن است افکاری مبنی بر خودکشی یا بی ارزشی و بودن فکرتان را اشغال کند و تجربه ی آن ها به مدت بیشتر از ۶ ماه می تواند نشان دهنده ی افسردگی و نیاز ضروری به درخواست کمک تخصصی باشد.
فرد اقسرده علی رغم میلش نمی تواند اری را پیش ببرد، کلاس های مختلف ثبت نام می کند اما در هیچ کدام شرکت نمی کند، کارهای نات
آرون بک روانپزشک آمریکایی و پروفسور بازنشسته دانشگاه پنسیلوانیااست و از او به عنوان پدر شناخت درمانی یاد می‌شود. او کتاب‌ها و مقالات علمی زیادی را تالیف کرده است و نظریه‌های پیشگامش نقش مهمی در شکل گیری روان درمانی شناختی داشته است. همچنین پرسشنامه‌ها، مقیاس‌ها و گزارش دهی طراحی شده او کاربرد گستره‌ای در تشخیص اضطراب و افسردگی دارند. از رفتار درمانی شناختی بک در درمان انواع اختلالات اضطرابی و افسردگی استفاده می‌شود. در ادامه به بررس
مقدمه:
تقریبا هر روز همه ما در معرض رفتارهایی هستیم که ممکن است، باعث ایجاد عصبانیت و خشم در ما شود. در این شرایط کنترل خشم و پرخاشگری می تواند از بروز رفتارهای ناهنجار و ناگوار جلوگیری کند. به همین سبب لازم دانستیم تا شما را با چند نمونه از راههای کنترل خشم و پرخاشگری آشنا کنیم. 

روش های کنترل خشم و پرخاشگری
موقعیت های استرس زا، محیط های پرتنش و رفتارهای ناهنجار عمده دلایل تحریک آمیز برای وقوع عصبانیت و بروز خشم می باشند. اکثر ما این موقعیت

مقدمه
اکثر افراد در زبان عامیانه واژه های روانشناس و مشاور را به جای هم به کار می برند. در صورتی که این دو، رشته های تحصیلی مجزایی هستند و با هم تفاوت دارند. در این مطلب سعی دارم به طور مختصر و مفید به این سؤال پاسخ دهم که «تفاوت روانشناس و مشاور چیست؟».
مشاور کیست؟
کار مشاور، استفاده از فنون علم روانشناسی برای کمک به افراد در انتخابها و تصمیم ­گیری های آنها در مراحل مختلف زندگی از جمله تحصیل (مشاورۀ تحصیلی)، کار (مشاورۀ شغلی) و ازدواج (مشاورۀ
مقدمه:
تقریبا هر روز همه ما در معرض رفتارهایی هستیم که ممکن است، باعث ایجاد عصبانیت و خشم در ما شود. در این شرایط کنترل خشم و پرخاشگری می تواند از بروز رفتارهای ناهنجار و ناگوار جلوگیری کند. به همین سبب لازم دانستیم تا شما را با چند نمونه از راههای کنترل خشم و پرخاشگری آشنا کنیم. 

روش های کنترل خشم و پرخاشگری
موقعیت های استرس زا، محیط های پرتنش و رفتارهای ناهنجار عمده دلایل تحریک آمیز برای وقوع عصبانیت و بروز خشم می باشند. اکثر ما این موقعیت
اگر به علائم افسردگی پس از زایمان مبتلا هستید حتما با پزشک یا روانپزشک صحبت کنید. پزشک ممکن است توصیه کند که مرتباَ با یک مشاور روانشناس ملاقات کنید و یا شروع به مصرف داروهای ضد افسردگی کنید. اما برای درمان افسردگی پس از زایمان اغلب، هر دو نوع درمان توصیه می شود.
راه درمان افسردگی پس از زایمان چیست؟
در حالی که افسردگی پس از زایمان گاهی اوقات به خودی خود از بین می رود، معمولاَ علائم آن نیز با کمک دارو و گفتار درمانی سریعتر از بین می روند. بعد از
خب دیروز رفتم کارگاه شعر ، مانتوی آبی که تازه دادم خیاط واسم بدوزه رو پوشیده بودم با شلوار جین
و روسری آبی سورمه ای و کیف سورمه ای ، مثل همیشه یه آرایش یواش هم داشتم ، تو کارگاه دختر
هم رشته و مستر کاف و خواهر ع و سرگروه و آقای "سنت و مدرنیته " بودن ، یه خانوم جدید هم بود
یه آقای دیگه ای هم که لهجه ی بسیار قشنگی داشت و من فقط جلسه اول و دوم کارگاه  (همون
پاییز 96) که تازه میرفتم دیده بودمش و کل این تقریبا دو سال نبودش ! و چقدر هم که آدم باسوادی بود
مط
دکتر روانشناس خوب در تهران
برای پیدا کردن بهترین دکتر روانشناس خوب در تهران باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید می توانید در گوگل جستجو کنید یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از بهترین دکتر روانشناس خوب در تهران با کلینیک صدر تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

بهترین دکتر روانشناس خوب در تهران
بهترین دکتر روانشناس خوب در تهران متخصصانی هستند که در زمینه روانشناسی کودک فعالیت می کنند و در زمینه های مختلفی از جمله مشاور تحصیلی
دیروز پس از ماه‌ها حس کردم که برای ورزش کردن انرژی دارم. بعد از مدت‌ها توانستم خوب دمبل بزنم و از این بابت ذوق‌زده‌ام. یک ماه ‌‌‌و نیم است که زیر نظر روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) بابت اضطراب و افسردگی و حمله‌های اضطرابی تحت درمانم. طبق برنامه‌ی روانشناسم پیش می‌روم و طی این مدت کوتاه بهبود را حس کرده‌ام. سال گذشته میان سیاهی‌های افسردگی برایم باورکردنی نبود که دوباره بتوانم دنیای اطرافم را حس کنم و کرخت نباشم. روز جمعه برای نزدیک شدن
نزدیک به یک هفته است که روانپزشک را دیدم و تغییراتی در قرص‌هایم داده. کمی آرامتر، کمی متمرکزتر و بسیار راضی‌ترم. هنوز نتوانستم درس‌هایی را شروع کنم. دیشب فیلم دیدم. پرسونا از اینگمار برگمان. خیلی نفهمیدم فقط قشنگ بود. اما نقدهای عجیبی دارم می‌خونم که شگفت زده‌ام کرده. نیازی به سکوت بازیگر، همان چیزی که دنبالش هستم، نیاز به درخود فرورفتن، بازشناختن، نیاز به تنهایی اگرچه تاب تنهایی را لحظه‌ای هم ندارم اما ایده‌آل ام است.
باید تغییری کنم،
خب راستش از وقتی که اومدم رشت یعنی از آخر شهریور تا الان که یه هفته از آذر میگذره ..تازه یه کم جا افتادم ..دست و دلم به نوشتن نمی رفت ..پشیمون بودم که چرا یک سال دیگه نخوندم و پشت کنکور نموندم..الان اما بهتر شدم ..از خود دانشگاه خیلی دل خوشی ندارم..یعنی درس ها از سختیشون بگذریم چون کلی چیز جدید یاد گرفتم ،برام حتی لذت بخش هستند..اما چیزی که آزارم میده راستش همکلاسی های مسخره ای هستند که من اصلا فازشون رو نمیفهمم..برن ب درک همشون..دلم برای روانپزشک و
خب راستش از وقتی که اومدم رشت یعنی از آخر شهریور تا الان که یه هفته از آذر میگذره ..تازه یه کم جا افتادم ..دست و دلم به نوشتن نمی رفت ..پشیمون بودم که چرا یک سال دیگه نخوندم و پشت کنکور نموندم..الان اما بهتر شدم ..از خود دانشگاه خیلی دل خوشی ندارم..یعنی درس ها از سختیشون بگذریم چون کلی چیز جدید یاد گرفتم ،برام حتی لذت بخش هستند..اما چیزی که آزارم میده راستش همکلاسی های مسخره ای هستند که من اصلا فازشون رو نمیفهمم..برن ب درک همشون..دلم برای روانپزشک و
سلام
پسری 30 ساله هستم، بد جور زندگیم رو باختم، 10 ساله افسردگی دارم، بخاطر افسردگی شدید نتوستم برای زندگیم و آینده م برنامه ریزی کنم، افسردگیم باعت شد، نه بتونم درس بخونم نه بتونم کاری یاد بگیرم چون واقعا افسردگی خیلی شدید داشتم و دارم.
حتی کارهای عادیم رو هم خیلی سخت می‌تونستم انجام بدم، روانشناس و روانپزشک و مشاور خوب هم زیاد رفتم اما هیچ فایده ی نداشت، الان که 30 سالمه هیچی ندارم، نه مدرک نه کار نه حرفه ای بلدم، خیلی احساس پوچی دارم، از زن
دپاکین چیست ؟‌
قبل از شروع مصرف والپروئیک اسید یا همان دپاکین کرونو راهنمای دارویی را بخوانید و اگر سؤالی دارید، از پزشک خود یا از دکتر داروساز بپرسید.
این دارو طبق دستور روانپزشک از طریق دهان یا به صورت وریدی مصرف می‌شود. در صورت بروز ناراحتی معده بهتر است آن را با غذا میل کنید. کل کپسول را بلع کنید. کپسول را خرد نکنید یا نجوید، چرا که می‌تواند دهان یا گلو را تحریک کند.
میزان مصرف دپاکین بستگی به سن، وزن، وضعیت پزشکی، پاسخ به درمان و سایر دا
دپاکین چیست ؟‌
قبل از شروع مصرف والپروئیک اسید یا همان دپاکین کرونو راهنمای دارویی را بخوانید و اگر سؤالی دارید، از پزشک خود یا از دکتر داروساز بپرسید.
این دارو طبق دستور روانپزشک از طریق دهان یا به صورت وریدی مصرف می‌شود. در صورت بروز ناراحتی معده بهتر است آن را با غذا میل کنید. کل کپسول را بلع کنید. کپسول را خرد نکنید یا نجوید، چرا که می‌تواند دهان یا گلو را تحریک کند.
میزان مصرف دپاکین بستگی به سن، وزن، وضعیت پزشکی، پاسخ به درمان و سایر دا
جایی از برکلی خوندم: «حقیقت خواست همگان اما مشغله تعداد اندکی است...» به خواسته و مشغله های خودم زیاد فکر میکنم. به اینکه در حال حاضر کجا هستم و میخوام به کجا برسم. آیا باید کتابفروشی بزنم یا مغازه داری به من نمیخوره آن هم کتابفروشی که با وضعیت مطالعه کنونی محکوم به شکست خوردن و ورشکستگی ست. روزهای اخیر در پادگان باغ خان کتاب مغازه خودکشی را خواندم. حس میکنم مرگ همین نزدیکی هاست. وقتی دیروز برای کمیسیون خدمت سربازی پیش روانشناس و بعد روانپزشک
با به دنیا آمدن نوزاد ممکن است که مادر به دلیل افت شدید هورمون های بدن و استرس های ناشی از دوران بارداری به افسردگی دچار شود .
مادران پس از 4 هفته از زایمان به دلیل تغییرات هورمونی و بدنی ممکن است که دچار احساسات ناخوشایند شوند . این احساسات ناخوشایند اگر همراه با بی حوصلگی و بی علاقگی ، خستگی مفرط ، بی خوابی و بی اشتهایی همراه با ناامیدی و افکار مرگ و آسیب به فرزند باشد باید به افسردگی پس از زایمان در مادر فکر نمود و هر چه سریعتر جهت درمان به رو
جایی از برکلی خوندم: «حقیقت خواست همگان اما مشغله تعداد اندکی است...» به خواسته و مشغله های خودم زیاد فکر میکنم. به اینکه در حال حاضر کجا هستم و میخوام به کجا برسم. آیا باید کتابفروشی بزنم یا مغازه داری به من نمیخوره آن هم کتابفروشی که با وضعیت مطالعه کنونی محکوم به شکست خوردن و ورشکستگی ست. روزهای اخیر در پادگان باغ خان کتاب مغازه خودکشی را خواندم. حس میکنم مرگ همین نزدیکی هاست. وقتی دیروز برای کمیسیون خدمت سربازی پیش روانشناس و بعد روانپزشک
در چهارمین روز هفته بهزیستی در مرکز اورژانس
اجتماعی گردهمایی مراجعین TS به همراه خانواده های آنان برگزار شد و با حضور روانپزشک، روانشناس و مددکار مرکز مسائل و
مشکلات این دسته از مراجعین مورد بررسی قرار گرفت و آموزش های لازم نیز به خانواده
ها ارائه شد.

ادامه مطلب
مدتها قبل من بودم و روانی که انقدر فرسایش پیدا کرده بود که احساس میکردم چیزی ازش باقی نمونده. نوسانات خلقی که سر به فلک کشیده بود و داشت از زندگی سیرم میکرد، اون لحظه هایی که هر ثانیه ش برام مثل شکنجه بود؛ به شدت پرخاشجو و عصبی بودم. خودم نمیتونستم برای خودم کاری کنم، درمانده و از همه جا بریده پناه بردم به مطب یه روانپزشک با اینکه مطمئن بودم فایده ای نداره و دیگه نمیشه واسه من کاری کرد. 
روانپزشکم وقت گذاشت، حوصله کرد، مرام گذاشت، بیشتر از او
شهر سوال ـ دختری ۲۵ ساله هستم که تقریبا ۲ سالی میشه ازدواج کردم. راستش
در این مدت تنش زیادی داشتم؛ به طوری که الان قصد دارم به روانپزشک مراجعه
کنم. تنشهای به وجود آمده بیشتر در رابطه با خانواده همسرم هست. همسرم مرد
بسیار خوبی است و شاید هم بگویم ایده‌آل برای زندگی.بخش خانواده شهر سوال بر بال اندیشه ها

ادامه مطلب
سللام خسته نباشید
من ساکن یکی از شهر های حومه تبریزم، و چون به مشکل خوردم (از لحاظ روحی) نیازمند مشاوره هستم ولی شهرمون روانشناس و یا روان پزشک نداره،  میشه چند روانشناس و یا روانپزشک مجرب خانم رو توی تبریز به من معرفی کنید؟
لطفا با آدرس باشه (اگه که ممکنه)، واقعا شدید نیازمندم.
خیلی ممنون
مرتبط با معرفی مشاور و لزوم مشاوره قبل از ازدواج:
معرفی مشاور برای مشاوره عاطفی و بحث ازدواج در تهران
معرفی مشاور برای مشاوره پیش از ازدواج در تهران
معرف
مدتها قبل من بودم و روانی که انقدر فرسایش پیدا کرده بود که احساس میکردم چیزی ازش باقی نمونده. نوسانات خُلقی که سر به فلک کشیده بود و داشت از زندگی سیرم میکرد، اون لحظه هایی که هر ثانیه ش برام مثل شکنجه بود؛ به شدت پرخاشجو و عصبی بودم. خودم نمیتونستم برای خودم کاری کنم، درمانده و از همه جا بریده پناه بردم به مطب یه روانپزشک با اینکه مطمئن بودم فایده ای نداره و دیگه نمیشه واسه من کاری کرد. 
روانپزشکم وقت گذاشت، حوصله کرد، مرام گذاشت، بیشتر از ا
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که احساس کنید که بیمار هستید یا ترس از ابتلا به یک بیماری داشته باشید . اما وقتی که به پزشک مراجعه می کنید، متوجه می شوید که دچار اضطراب و استرس شده اید و خود را بیمار پنداشته اید . به این اختلال، اختلال هیپوکندریازیس یا اختلال خود بیمار انگاری گفته می شود .
افراد دچار این اختلال کوچکترین نشانه های بدنی خود را بیماری تلقی می کنند و پزشک نمی تواند آن ها را قانع کند که بیمار نیستند . افراد مبتلا به این اختلال با کوچک
عجیب ترین احساس زندگیم رو دقیقا الان
ساعت ۲:۱۲ دقیقه دارم تجربه میکنم.
چند وقت پیش رفتم پیش یه روانپزشک
وقتی باهاش صحبت کردم گفت که من یه نوع بیماری خفیف
بین افسردگی و حالت عادی دارم.
ینی بعضی مواقع افسرده ام و بعضی مواقع عادی هستم.
و بین این دو حالت نوسان میکنم.
خیلی برام جالب بود .
و البته ناراحت کننده :)
دارو نداد بهم. هیچی ... گفت نیازی نیست
نمیدونم شاید اگه دارو داده بود الان خواب بودم
یا حس بهتری داشتم ولی 
چیزی که مهمه حسیه که الان دارم. بین
آیا می دانید چه نوع رفتار هایی نشان دهنده وجود سندروم یا اختلال وسواس در افراد است؟ و آیا می دانید وجود این رفتار ها چه تاثیری در زندگی شخصی و زناشویی افراد دارد؟ افراد مبتلا به اختلال وسواس به طور معمول از افکار مزاحم، آزار دهنده و تکرار شونده برخوردار هستند که نتیجه آن انجام اعمال و رفتار هاییست که از حوزه اختیار آن ها خارج است. در این مطلب درباره علائم سندروم وسواس، پیامد ها و راه حل های بهبود زندگی در ازدواج با افراد وسواسی توضیحاتی ارائ
فاصله زمانی جغرافیای من و جایی که قراره خونه بعدیم باشه جوریه که وقتی اونا وسط خواب نازن ما خسته از کار برگشتیم. من استرس ساعات باقی مانده رو دارم و اون تو خواب نازه. حرفای بینمون میتونه زندگی منو از این رو به اون رو کنه ولی برای اون شاید فرقی نداشته باشه. همشم ته دلم میگم اگه بشه خوب میشه و حس میکنم بعدش چه راحتم. لحظه موعد میرسه و حرفاش همونی میشه که قراره زندگی من رو از این رو به اون رو کنه. دو سه تا جیغ خوشحالی میکشم و تموم میشه و وجودم پر از ا
دانلود خلاصه درس روش تحقیق دکتر دلاور

دانلود فایل

خلاصه کتاب روش تحقیق دلاور با لینک مستقیم دانلود - دانلود ...
freedownload11.ir › product

Translate this page
دانلود رایگان خلاصه کامل کتاب روش تحقیق دلاور در 82 صفحه. ... دانلود پاورپوینت روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور ..... آگاهیدانلود کتاب ...

ذهن خود را کنترل کنید - daroblogB - آندوبلاگ
da
کتاب وقتی نیچه گریست، آمیزه است از واقعیت و خیال، جلوه ای از عشق،
تقدیر و اراده در وین خردگرای سده ی نوزدهم و در آستانه زایش دانش روانکاوی،
فریدریش نیچه، بزرگترین فیلسوف اروپا...یوزف برویر، از پایه گذاران روانکاوی...دانشجوی
پزشکی جوانی به نام زیگموند فروید، همه اجزایی هستند که در ساختار رمان در
هم تنیده می شوند تا حماسه ی فراموش نشدنی رابطه خیالی میان بیماری خارق العاده
و درمانگری استثنایی را بیافرینند. در ابتدای رمان، لو سالومه، ا
غلامحسین ساعدی را از جریان‌سازان نمایشنامه‌نویسی می‌دانند. روانپزشک بوده است. اخیراً چند نامه خصوصی‌اش چاپ شد؛ نامه‌هایی به معشوقش.

نامه‌ها که را به ترتیب می‌خوانی، متوجه تکامل ادبیات او می‌شوی. جریان محتوایی نامه‌ها هم تغییر میکند. گذشته از اینها، برایم جالب است که با درونی‌ترین لایه‌های این شخصیت مواجه می‌شوم. گاهی مات می‌مانی. دلت می‌خواهد بگویی پسر داری گند می‌زنی؛ از تو بعید است. بعضی‌ها شک کرده‌اند که نامه‌ها واقعا مال س
روش نوروفیدبک در درمان انواع مختلف اختلالات از جمله اضطراب ، افسردگی و بیش فعالی روند رو به رشدی دارد و هر روز تعداد علاقمندان به این روش درمانی افزایش میابد. پژوهشی در ارتباط با درمان افسردگی شدید با نوروفیدبک انجام شده است این پژوهش مطرح میکند که موج الفا در قسمت چپ و راست منطقه پیشانی افراد افسرده تقارن ندارد و یکسان نمیباشد لذا هدف پژوهش مذکور کاهش عدم تقارن موج مغزی الفا در لب پیشانی مغز بوده است. تعداد 9 شرکت کننده در این پژوهش شرکت نم
به قول دختر معمولی، این پست در زمانهای مختلف نوشته شده!
۱. همین پنج دقیقه پیش (شنبه، ۱۳ مهر؛ ساعت ۱۴:۵۰) نزدیک کوچه ی خودت باش اینها، پسر ۲۷_۲۸ ساله ی موتوری، در حالی که چشم دوخته بود به چشمهای من و من هم چشم دوخته بودم به دستهای او، در ازای چند اسکناس ده هزار تومانی، دو بسته کوچک گذاشت توی دست یک پسر ۱۵_۱۶ ساله و یک پسر ۲۲_۲۳ساله! این جا ایران است! جمهوری "اسلامی" ایران... و لعنت به هر کس که گند زد به این عنوان و نفرین به هر کس که  به هر شکل، در این هم
سلام دوستان
من مشکلی دارم که به نظرم اضطراب و استرسه شدیده و دنبال درمانش هستم، و ممکنه خیلی ها این مشکل رو داشته باشن، پس ممکنه این سوالات بدرد بقیه هم بخوره؛ 
من از بچگی تا الان که یه پسر بیست و چند ساله ام خجالتی بودم و اعتماد به نفس نداشتم و ندارم، دوران مدرسه هر روز صبح که میخواستم برم مدرسه یا امتحان داشتم، اشتهام به کل از بین میرفت و باید دسشویی میرفتم چون یه احساس بی قراری داشتم و این قضیه تا الان ادامه داره.
مثلا میخوام برم کلاس زبان ا
ویروس کرونا که این روز‌ها به داغ‌ترین سوژه خبری جهان تبدیل شده، بیش از ۴۰ سال پیش موضوع یک رمان علمی - تخیلی بوده است!رمان «چشمان تاریکی» (The Eyes of Darkness) که در سال ۱۹۸۱ توسط «دین کونتز» -نویسنده آمریکایی- نوشته شده، درباره یک ویروس مرگبار به نام «ووهان-۴۰۰» است که به عنوان یک سلاح بیولوژیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.البته شباهت ویروس جدید کرونا با آنچه در این رمان قدیمی درباره آن نوشته شده، تنها به خاستگاه آن که شهر «ووهان» چین است، محدود نمی
تمرین مان وسواس فکریمیانگین ۵ رای از تعداد ۱

مان وسواس
مان وسواس یا او سی دی به تنهایی امکان پذیر نیست . ممکن است اضطرابی که بت فکر کردن به این بیماری ما بوجود می آید به  وسواس فکری نیز مبتلا شویم . پس توصیه میشود برای مان ، به یک مانگر و یک روانپزشک مراجعه شود . اختلال او سی دی از اختلالاتی است که هم نیاز به دارو دارد و هم مان روحی . برای مان روحی روانی به یک روانشناس لینی ید مراجعه شود . مان وسواس وقتی امکان پذیر است که بپذیریم وجود ما یک اختلا
چکیده:افسردگی در زنان یکی از مشکلات اساسی در جامعه امروزی بوده و توجه به آن از اهمیت بالایی برخوردار است. شما در این مقاله با افسردگی در زنان و نشانه های این بیماری بیشتر آشنا می شوید.
مقدمه:افسردگی این روزها بسیاری از جوانان، میانسالان، زنان و مردان جامعه ما را درگیر کرده است. یکی از قشرهای آسیب پذیر که مستعد ابتلا به افسردگی می باشند، زنان جامعه هستند. افسردگی در زنان، در سال های اخیر رشد بسیار زیادی کرده است. از این رو بر آن شدیم تا اطلاعات
دیروز پس از ماه‌ها حس کردم که برای ورزش کردن انرژی دارم. بعد از مدت‌ها توانستم خوب دمبل بزنم و از این بابت ذوق‌زده‌ام. یک ماه ‌‌‌و نیم است که زیر نظر روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) بابت اضطراب و افسردگی و حمله‌های اضطرابی تحت درمانم. طبق برنامه‌ی روانشناسم پیش می‌روم و طی این مدت کوتاه بهبود را حس کرده‌ام. سال گذشته میان سیاهی‌های افسردگی برایم باورکردنی نبود که دوباره بتوانم دنیای اطرافم را حس کنم و کرخت نباشم. روز جمعه برای نزدیک شدن
سلام
یک هست که مشکل روحی داره، اما علتش رو نمی دونه، خودزنی میکنه اونم شدید و به خودش آسیب میزنه و سال ها درگیر مسائل روحی میشه، همه کار کرده برای درمانش، از مشاور و روانپزشک گرفته تا طب سنتی و اسلامی. حتی چند سال حالش بد بود که از خونه بیرون نرفته و دانشگاه نتونسته بره. حتی عاشق نماز بوده ولی به حدی حالش بد شده نتونسته نماز بخونه، لحظه ای به جنون میرسه و مدام افکار منفی و آزار دهنده داره .
شاید درگیر نیروهای ماورائی شده باشه، و به اصطلاح طلس
سلام
دخترم و  32 سالمه. تقریبا آدم موفقی هستم و در اجتماع خوب با دیگران ارتباط میگیرم. مشکلی از نظر صحبت کردن و تبادل نظر ندارم. اما یه فوبیای اجتماعی دارم که اعصابم رو داغون کرده. 
با تمام اعتماد به نفسم موقع پذیرایی از مهمان یه حس بد تمام وجودم رو میگیره که "الان تحت نقد دیگران هستم" و بشدت دستم میلرزه. مخصوصا موقع چایی آوردن. 
چند بار هم شده که دیگران دیدن و تعجب کردند. این صحنه ها از ذهنم پاک نمیشه و تو موقعیت که قرار میگیرم دوباره برام مجسم
داستان کامل قسمت ۸۱ سریال ترکی استانبول ظالم
قسمت 81 سریال ترکی استانبول ظالم داستان کامل + خلاصه داستان

سریال ترکی استانبول ظالم یکی از سریال های محبوب و پر طرفدار است که داستان اپیزود های مختلف آن را روی وبگاه قرار می دهیم. امروز هم نوبت اپیزود هشتاد و یکم این مجموعه است

بغض های جمیله به چه خاطر بود؟ در قسمت 81 استانبول ظالم
عضلات بدنش به شدت درد گرفته و می‌لرزند.
جمره که بغض کرده به آگاه می‌گوید چشم های ندیم جور دیگری نگاه می‌کنند. آگاه
مشاوره خانواده در میانه ، مشاوره ازدواج در میانه ، مشاوره طلاق در میانه ، مشاوره نامزدی و دوران عقد در میانه، مشاوره تلفنی خوب ، روانشناس خوب در میانه ، روانپزشک خوب در میانه ، مشاوره تلفنی رایگان ، روانشناس خوب در میانه کی سراغ داره ؟ ، تلفن روانشناس خوب در میانه ، آدرس روانشناس خوب در میانه ، تلفن مرکز مشاوره خوب در میانه ، آدرس مرکز مشاوره خوب در میانه ، مشاوره قبل از ازدواج و بعد ازدواج در میانه ، مشاوره مشکلات جنسی زناشویی زوجین ، زنان ،
افکار منفی
توصیف نحوه تفکر منفی بسیاری از افراد یک شیوه منفی تفکر با افکار مزاحم و مزاحم را تجربه می‌کنند , اگرچه کسانی هستند که می‌توانند به سرعت از شر آن خلاص شوند . نحوه واکنش فرد به افکار بد و مقابله با آن , شدت افکار را مشخص می‌کند . افکار بد باعث رنجش کسانی می‌شود که در آن حالت ذهنی هستند . افکار منفی کنترل‌نشده می‌تواند به راحتی به موارد جدی از سلامت روانی , روانی و حتی جسمانی منجر شود . اگر این گیرنده‌ها در تمام عصب‌های بدن جذب و احسا
کودک سه ماهه شما در حال رشد است و هر روز آگاه تر می شود. در این سن, کودک شما باید طبق برنامه عمل کند و به شما استراحتی که به شدت به آن نیاز دارید را بدهد!
مهارت های حرکتی کودک سه ماهه
رفلکس های ذاتی مثل رفلکس از چا پریدن که نوزاد شما طی چند ماه اول نشان می داد باید محو شده باشد یا از بین رفته باشد. شما احتمالا متوجه شده اید که قدرت گردن نوزاد شما در حال ارتقا است. زمانی که شما نوزاد را سر پا نگه می دارید, لغزش کمی در سرش می بینید یا اصلا نمی بینید.کود

یکی از چیزایی که به نظرم هر چی بدی کم نمیشه که هیچ، بیشترم میشه علمه. نه فقط بخاطر این که وقتی میخوای یه چیزی به بقیه یاد بدی مجبوری خودت بیشتر یادش گرفته باشی، یا نه فقط به این دلیل که دانسته هات تثبیت میشن، یه علت دیگه اش اینه تو بلد نیستی و بقیه یادت میدن، گاهی بدون اینکه بدونن!

امروز پیام داده که نمیدونی از ایران داک چنتا پایان نامه میشه گرفت؟ هر هفته پنج تا؟ یا کلا پنج تا؟
من این شکلی بودم
مگه میشه از ایران داک پایان نامه گرفت؟!! هیچی دیگ
یک تجزیه و تحلیل در سال ۲۰۱۸ تأکید می کند که افسردگی در کودکان تشخیص داده نشده است و فقط ۵۰٪ از نوجوانان افسرده قبل از بزرگسالی تشخیصی دریافت می کنند. در بین ۲ دهه گذشته، از جمله در میان کودکان ، میزان خودکشی افزایش یافته است.توجه به این نکته ضروری است که علائم افسردگی نیز بسیار قابل درمان هستند، به ویژه هنگامی که کودک از حمایت کافی از مراقبان محبت برخوردار است.
کودکان مبتلا به افسردگی ممکن است احساس غم یا ناامیدی کنند. افسردگی بسیار بیشتر ا
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت های 480p BluRay ,720p BluRay ,1080p BluRay
 انیمیشن Ruben Brandt, Collector روبن برانت کلکتور سال 2018
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
نام : روبن برانت کلکتور-Ruben Brandt, Collectorلینک IMDbامتیاز : 7.5 از 10 – میانگین رای 4,018 نفرکیفیت : 480p BluRay ,720p BluRay ,1080p BluRayموضوع : انیمیشن, اکشن, جنایی, درام, هیجان انگیزفرمت : MKVحجم : 1.78 گیگابایت + 800 مگابایت + 409 مگابایتمدت زمان: 93 دقیقه زبان: انگلیسیسال انتشار : 2018صوت دوبله: ندارد
~~~~~~~~
کارگردان : Milorad Krstic
~~~~~~~~
بازیگران : Iván Kamarás , Gabriella Hámori

از کجا بدانم کودکم بیش‌فعالی دارد یا نه
بیش فعالی در کودکان که موجب نگرانی والدین می شود و والدین می توانند با توجه به ۳ علائم مهم
ببینند که آیا فرزندشان این علائم را دارد یا ندارد و بعد به دنبال راهکار باشد.
فرقی ندارد منزل خودتان باشید یا جایی مهمان باشید، هر کجا می‌روید فرزندتان از سروکلۀ آدم‌ها یا از دیوار
بالا می‌رود! آرزو می‌کنید کاش می‌شد یک جا بند شود. مدام وسط حرف دیگران می‌پرد و نوبت بازی را
رعایت نمی‌کند.
شاید نزدیکان، دوستا
قبل از ازدواج بهترین روز زندگیم روز تولدم بود
بادوستام بودم شاد بودم 24ساعت مکالمه رایگان میداد همراه اول
زنگ میزدم به دوستام... 
بعد ازدواج منتظر بودم محمد خوشحالم کنه! 
اما هیچ تولدی پیشم نبود
همیشه پیچوند!!! 
امسال هم مرخصی گرفته اول فکر کردم بخاطر من بعد فهمیدم میخواد بره شمال!!!! 
انقدر ساده ام فکر میکنم میخواد سورپیرایزم کنه
همین که فکر میکنم قراره سورپرایز شم و نمیشم خودش یه سورپیرایزه
فکر کنم کم کم باید به تولدم فکر نکنم اصلا فراموش می
دیشب با مهرنوش می‌خندیدیم که من حتی سر کلاس مجازی هم غیبت می‌کنم و حاضر نیستم با موبایل هم آنلاین بشم. خدا وکیلی با موبایل خیلی سخته! خیلی جالبه که دقیقا ساعت‌هایی که کلاس دارم، ساعت خوابم هم می‌چرخه و با اون سکشن هماهنگ میشه. من انقدر دانشگاه نرو بودم که سال سوم، وقتی کارگاه رباتیک شرکت کردم خیلی از هم‌ورودی‌ها فکر می‌کردن ترم یکم و وقتی می‌گفتم اتفاقا منم فلان درس رو با شما دارم همشون شاخ درمیاوردن که ما اصلا تا حالا تو رو توی دانشکده
چند روز قبل داشتم تو سایت یه بیمارستان دولتی برای خواهرم وقت متخصص غدد میگرفتم که دیدم ا چه هبجان انگیز روانشناس دارن ..
رفتم و روی اسم روانشناس بیمارستان زدم و از سر کنجکاوی تایم ویزیتا شو نگاه کردم.
ساعت شروع ویزیت از ۴ بعد از ظهر بود و نوبت های باقی مانده بیست تا
من نمیفهمم اگر روانشناس نیست بنویسن روانپزشک که برا هر مریض ۵ دقیقه وقت میذاره و دارو مینویسه .اگه روانشناسه که برای هر مراجع حداقل باید چهل و پنج دقیقه زمان اختصاص بده و بیست تا چه
هر چقدر بیشتر به گذشتم نگاه میکنم فقط ی جمله میاد تو ذهنم"حیف اون همه دوس داشتن" شاید خیلی دیر باشه ولی الان تازه  دارم میفهمم که چقدر آدمای عوضی ای بودن...و یا شآیدم من زیادی عوضی بودم که چشمامو بستم تا نبینم خود واقعیشونو..نمیدونم الان کجای جهان واستادن...نمیدونم هنوزم لبخند میزنن یا نه...نمیدونم چقدر عاشق زندگیشونن...اما هنوزم دوسشون دارم..نه به خاطر اینکه میخوام ک دوسشون داشته باشم!!نه!!!فقط به خاطر اینکه ممنونشونم ک بهم نشون دادن آدما چقدر م
پکیج رازهای زنانگی و مردانگی
انرژیهای روانی مردان و زنان در
دسته بندیهای متفاوتی قرار میگیرند و هرکس به صورت طیفی از این مدادرنگی
شخصیتی ، رنگ میپذیرد و تیپ خودش را پیدا میکندپروفسور یونگ سویسی و
شاگردانش مثل خانم بولن روانپزشک، زیباترین دسته بندیهای این بحث را تدوین
کرده اند و لدا بحث غیر از کاربردی بودن توسط بزرگترین سینماگران و
روانشناسان شخصیتی در دنیا ، بسیار text های قدرتمندی را یدک میکشد.۱۵
انرژی روانی در همه آدمها در جریان است و
خب این روزها اصلا شرایط خوب نیست. شش سال پیش آمدم اینجا ساکن شدم، ترم چهار بودم، و الان مجدد باید برگردم همان جهنمی که بودم و این یک کابوس بزرگ است. تا آخر شهریور وقت دارم. یک روانشناس پیدا کردم. شاید 5 جلسه یا بیشتر، کمتر مراجعه کردم. روانشناس جوون انتخاب کردم تا بلکه از شرِ کلمات کلیشه ای که بقیه روانشناس ها میزنن خلاص بشم. و حِس کردم شاید بیشتر بتونه من رو درک کنه! جلسه یِ آخر من با گریه برگشتم خونه. چرا حس میکنم هیچی اثر نداره ؟ با یک روانپزشک
چگونه افراد با قانوندر زندگی روزانه زندگی می‌کنند ( بجز نگران ) ؟
Perfectionism : افراد بالغ با gad افراد کامل هستند . آن‌ها می‌توانند ساعت‌ها صرف یک کار ساده کنند تا مطمئن شوند که آن را کامل کرده‌اند . این ممکن است شامل خواندن مجدد یک مدرسه یا تکالیف کاری به طور مکرر ، یا از روی جزئیات کوچک در محل کار یا در خانه باشد ( به عنوان مثال چه نوع فونت برای استفاده در یک پست الکترونیکی ، چه برای استفاده از یک محصول تمیز کننده جدید در خانه ) .
عدم تحمل عدم اطمین
پکیج رازهای زنانگی و مردانگی
انرژیهای روانی مردان و زنان در
دسته بندیهای متفاوتی قرار میگیرند و هرکس به صورت طیفی از این مدادرنگی
شخصیتی ، رنگ میپذیرد و تیپ خودش را پیدا میکندپروفسور یونگ سویسی و
شاگردانش مثل خانم بولن روانپزشک، زیباترین دسته بندیهای این بحث را تدوین
کرده اند و لدا بحث غیر از کاربردی بودن توسط بزرگترین سینماگران و
روانشناسان شخصیتی در دنیا ، بسیار text های قدرتمندی را یدک میکشد.۱۵
انرژی روانی در همه آدمها در جریان است و
بعضی از سوالات خصوصی رو که دوستان پرسیدن و جزو سوالات متداول هست رو به طور عمومی مینویسم تا دوستان دیگر هم استفاده کنند. به علاوه خیلی ها سوالات رو خصوصی میپرسن و بنده مجبورم اینجا پاسخ بدم

سحر : سلام امیدوارم همیشه سلامت باشین.قبلا این وبلاگو خوندم گفتم یعنی تغذیه انقدر میتونه تو درمان افسردگی تاثیر داشته باشه؟!!بی اهمیت رد شدم تا اینکه یکسال درگیره افسردگی بودم افسردگیه بی علت دلهره استرس گرگرفتگی مغزم همش فکرای منفی میکرد تا اینکه اخر
دیروز که داشتم میرفتم برای نوروفیدبک دو تا از همکارام منو دیدن که دارم از پله های ساختمون میرم بالا .تابلوی ساختمان شامل عبارت هایی مثل روانپزشک .متخصص اعصاب و روان مشاوره ازدواج و س ک س تراپه و در کنارش درمان تخصصی میگرن و سر درد...
با اینکه سالهاست مشاوره میرم و یه عده ای هم میدونن که مشاوره میرم اما دوس نداشتم همکارام ببینن دارم میرم تو این ساختمون...
دیروز به دکتره میگم به نظرتون صداقت جواب میده؟ بگم برای میگرنم میام؟ سر بسرم میزاره و میگه
روش های درمان متعددی برای درمان بیش فعالی کودکان وجود دارد که بسته به عوامل و شرایط مختلف، روانپزشک می تواند یکی از آن ها را برای درمان کودک مبتلا به این بیماری توصیه کند. در هر صورت سعی کنید پیش از هر کاری کودک مشکوک به بیش فعالی را به نزد روانپزشک و پزشک متخصص ببرید. 
درمان بیش فعالی در کودکان
اختلال بیش فعالی در دوران خردسالی آغاز می شود و هر چه زودتر تشخیص داده شود، احتمال درمان و کنترل سریع تر آن نیز افزایش پیدا می کند. البته والدین باید د
بهمن بهمنی عضو هیئت علمی گروه مشاوره دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: بنا بر تعریف سازمان بهداشت جهانی، تندرستی تنها فقدان بیماری یا نواقص دیگر در بدن نیست بلکه تندرستی نداشتن هیچ‌گونه مشکل روانی، اجتماعی، اقتصادی و سلامت جسمانی برای هر فرد جامعه است.
وی افزود: اهمیت سلامت روان از موضوعات مهم در هرجامعه و کشور است و در این راستا سازمان بهداشت ج
نتهاهمه قطعن دوروزه و فقط سایت های داخلی بازمیشن وخیلی اتفاقی بلاگ یادم امد و خوشبختانه بالااومد و فرصتی شد تانوشته های دوستان روبخونم.وجالب بود برام که یک سری احساسات ویاافکاری روداری که در بیانشون (حتابرای خودت) ناتوانی امامیبینی یکی توی وبلاگش اونوبخوبی بیان کرده.مثل اینه که توی یک سرزمین دور وغریب،یک آشنای دوست داشتنی روببینی.
ازنظرروحی افت کردم.پیش روانپزشک هم رفتم گفت هیچ مشکل واختلالی نداری فقط جلوترازسنت زندگی میکنی و خیلی زندگ
خلاصه بگم و برم بخوابم
یکشنبه رفتم پیش دکترم
گفتم بی خواب شدم تا 7 صبح با هیچ ترفندی خوابم نبرده و اومدم بگم از فلان دارو خوردم که خوابیدم
ترسیدم... گفتم چون شما در دسترسم نبودید با مشورت یکی از استادهام از فلان دارو خوردم ...
چیزی نگفت سر تکون داد فقط
گفتم سردردم خیلی بهتر شده ولی سرگیجه نه ، همونه
دوز داروی ضد سرگیجه رو بالا برد ، ضد افسردگی همون ،یه سرکوب کننده cns واسه سردردهام
هم همون قبلی و یه خواب آور متفاوت با اون که خودم
میخوردم اضافه کرد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها